fbpx

WARSZTATY

KOSMETOLOGIA HOLISTYCZNA
W PRAKTYCE

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty na Warmii. Bez dzielącego nas ekranu, w pięknym i kojącym otoczeniu. Nasze jesienne spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom kosmetologii holistycznej.

CZYM SĄ WARSZTATY?

To połączenie wiedzy teoretycznej, niezbędnej w codziennej pracy kosmetologa, z praktyką. W trakcie naszego spotkania uporządkujemy wiedzę, którą już masz, pogłębimy ją o nowe zagadnienia. Kosmetologia to nie tylko zabiegi i produkty do pielęgnacji. To też relacja z klientem, której jakość ma istotny wpływ nie tylko na zaufanie do Ciebie, jako usługodawcy, ale też przekłada się w dużym stopniu na końcowe efekty terapii. Porozmawiamy więc o pięciu filarach holistycznego podejścia do pacjentów z problemami skórnymi i o tym czym jest w istocie profesjonalna obsługa klienta, jak ją budować i o nią dbać. Nie zabraknie też wiedzy związanej z zabiegami kosmetologicznymi, produktami do pielęgnacji, suplementów diety. Poznasz też nowe urządzenie do analizy skóry i nauczysz się pracować w oparciu o jego możliwości.

Warsztaty to też spotkanie ze mną, w kameralnym gronie, na żywo, w pięknym, sprzyjającym nauce i wypoczynkowi miejscu. Trzy wspólne dni, spędzone na nauce, rozmowach, spotkaniach.

Cel:
Przekazanie aktualnej wiedzy z obszaru Kosmetologii Interdyscyplinarnej i narzędzi, niezbędnych do tworzenia budowania długotrwałych relacji z klientem.

Droga do celu:
Wspólna praca. Wymiana doświadczeń. Wykłady. Warsztaty towarzyszące.

Hasło:
Praktyka. Doświadczenie. Networking.

Czego nauczysz się w trakcie warsztatów?

 • zdobędziesz wiedzę na temat 5 filarów interdyscyplinarnego podejścia do pacjentów z różnymi problemami skórnymi,
 • nauczysz się analizować skórę przy użyciu specjalistycznego urządzenia Observ 520X
 • nauczysz się odpowiedniego doboru elementów pielęgnacji domowej, jak również łączenia produktów i składników,
 • pogłębisz swoją wiedzę na temat zabiegów kosmetologicznych – dowiesz się, które z nich sprawdzają się najlepiej w przebiegu poszczególnych dermatoz,
 • zdobędziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta,
 • zaktualizujesz swoją wiedzę na temat suplementów diety.

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś:

 • kosmetologiem – i ważne jest dla Ciebie zdobycie praktycznej wiedzy opartej na doświadczeniu i konkretnych umiejętności które zwiększą Twoje szanse na osiągnięcie sukcesu w zawodzie,
 • właścicielem gabinetu kosmetologicznego – zyskasz aktualną wiedzę i nowe umiejętności, co pozwoli Ci na świadomy rozwój marki i budowanie długoterminowych relacji z klientem, opartych na zaufaniu,
 • studentem kosmetologii – szkoląc się ze mną unikniesz wielu błędów, które często pojawiają się przy samodzielnym otwieraniu gabinetu i tworzeniu oferty – oferuję Ci dostęp do sprawdzonej i aktualnej wiedzy i zdobycia konkretnych umiejętności, które możesz wykorzystać w swojej przyszłej pracy.

Gdzie zamieszkasz?

LEARN&REST to nietuzinkowe miejsce na mapie Polski, ukryte przed cywilizacją, na Warmii. Miejsce przyjazne naturze, sprzyjające wypoczynkowi, ale i nauce. Tutaj czas się zatrzymuje, zieleń jest jak ocean, a niebo każdego dnia i każdej nocy zadziwia nowymi, niezwykłymi spektaklami. Sami właściciele Learn&Rest – Katarzyna Bołądź i Marek Hajduczenia – piszą o nim: „SPA w kurniku, Ruska Bania, śniadania w sadzie, joga na tarasie i pola lawendowe dostarczają wystarczająco dużo wrażeń. Brak sygnału komórkowego zdecydowanie pomaga zanurzyć się w nowej rzeczywistości”. Brzmi jak realna szansa na oderwanie się od codzienności!
Więcej na temat miejsca szkolenia dowiesz się tutaj: http://wipsowo44.pl/
Do dyspozycji masz dwuosobowy, funkcjonalnie urządzony pokój. Będziesz dzielić go z kimś, kto podobnie jak Ty, chce wiedzieć więcej.

Co dla ciała?

W cenie warsztatów masz zagwarantowane śniadania i obiadokolacje – do wyboru wegańskie, wegetariańskie i tradycyjne, pyszne, lekkie i zdrowe, przygotowywane z lokalnych produktów. Na terenie Learn&Rest znajdziesz miejsca sprzyjające wyciszeniu, leżakowaniu, złapaniu oddechu.

Ważne!
Oferta przeznaczona dla małej grupy osób. Zależy mi na kameralnej atmosferze, realnej możliwości pracy i kontakcie z każdym z uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach, zanim inni Cię wyprzedzą.
Termin: 9-11.10.2022 r.

Szczegółowy program warsztatów:

Dzień pierwszy – niedziela:

 • 17:00 – 5 filarów holistycznego podejścia do pacjenta z problemem skórnym.

Dzień drugi – poniedziałek:

 • 9:00 – 11:00 – Profesjonalna analiza skóry. Warsztaty z urządzeniem Observ 520X.
 • 11:00 – 13:00 – Pielęgnacja domowa. Co, jak i dlaczego ze sobą łączyć? – prelekcja Pauliny Mielgałow (dyrektora merytorycznego firm Dermomedica i Dermaquest)
 • 13:00 – 14:00 Przerwa na lunch.
 • 14:00 – 16:30 – Zabiegi kosmetologiczne krok po kroku. Profesjonalna pielęgnacja gabinetowa dla skóry z trądzikiem pospolitym, dojrzałym, różowatym i przebarwieniami.
 • 16:30 – 18:00 – Suplementy diety w świetle badań naukowych. Popularne i nowe składniki aktywne o udowodnionym działaniu.

Dzień trzeci – wtorek:

 • 9:00 – 13:00 – Profesjonalna obsługa klienta – warsztaty z Markiem Hajduczenia.

Kim jest Agata Zejfer?

* kosmetolog po UM w Poznaniu
* psycholog po SWPS
* autorka pierwszego na świecie innowacyjnego narzędzia rozwojowego „Planer rozwoju kosmetologa”
* praktyk od wielu lat związany z branżą beauty
* od 2016 roku współtwórczyni magazynu LNE
* szkoleniowiec
* autorka kursów i szkoleń łączących wiedzę i praktykę
* prelegentka prestiżowych konferencji branży beauty
* stały współpracownik wielu portali, piszący branżowe artykuły i komentarze
* jedna z 50. Kobiet uznana przez magazyn „Business Woman & Life” za osobistość biznesu
* współpracownik PZWL, najstarszego wydawnictwa medycznego
* prekursorka holistycznej pracy z pacjentem w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej
* szkoleniowiec zespołu kosmetologów współpracujących z portalem topestetic.pl
*pasjonatka, w ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym, ceniąca kreatywne wyzwania i minimalistyczne podejście do życia, kochająca książki i spacery nad morzem