Logo Loading
Szkolenia dla kosmetologów

Jesteś kosmetologiem/kosmetyczką, kochasz swoją pracę i pragniesz nieustannie się rozwijać? Dobrze trafiłaś!

Nazywam się Agata Zejfer. W roku 2015 zdobyłam tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a w 2020 ukończyłam studia psychologii klinicznej na USWPS. Od pięciu lat prowadzę indywidualną praktykę, co pozwala mi na pogłębianie doświadczenia w zawodzie kosmetologa i analityka trychologii.

Dlaczego warto wziąć udział w moich szkoleniach?
  • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. W 2020 roku do moich kompetencji dołączyłam Psychologię Zdrowia. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie społeczności, która traktuje Kosmetologię jako dziedzinę Interdyscyplinarną to moja życiowa misja.
  • Jestem praktykiem. W moim gabinecie każdego miesiąca pojawia się blisko setka pacjentów, z którymi pracuję nad osiągnięciem długotrwałej poprawy stanu skóry. Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie, wypadanie włosów to  najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące wymierne efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moich podopiecznych.
  • Stawiam na trwałość efektów, nie doraźne działanie. Pracuję w sposób kompleksowy, zmieniając pielęgnację domową klienta, wprowadzając niezbędną suplementację i tworząc beauty plan. Wiem, że nie ma drogi na skróty, a wykonanie pojedynczego zabiegu lub zmiana kremu nie przyniesie długotrwałej poprawy skóry.
  • Umiem motywować. Psychoedukacja i element wsparcia klientów jest dla mnie równie istotny co same zabiegi. Studiując psychologię nauczyłam się technik, które przekazuję dalej, tak aby pacjenci nie tylko rozpoczynali terapię, ale i kończyli ją, zmieniając wygląd skóry i komfort życia. Wierzę, że chcieć oznacza móc!
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!