fbpx
trener kosmetolog

Kosmetolożko, czy wiesz, że kiedy otwierałam własny gabinet, nie miałam ani bazy klientów ani wystarczających środków finansowych? To jednak nie stanęło na przeszkodzie, abym rozwinęła markę na własnych zasadach. Moim kluczem do sukcesu stała się wiedza. Zamiast nieustannego inwestowania w wyposażenie gabinetu, podnosiłam swoje kompetencje. Ty też tak możesz! Stworzyłam dla Nas portal – Kosmetologia w Polsce, którego celem jest popularyzowanie kompleksowego podejścia do problemów skórnych. Biorąc udział w moich szkoleniach zyskasz niezwykłą wiedzę i staniesz się marką samą w sobie.

Dlaczego warto wziąć udział w moich szkoleniach?
  • W roku 2015 zdobyłam tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a w 2020 ukończyłam studia psychologii klinicznej na USWPS.
  • Jestem praktykiem. Od sześciu lat prowadzę własny gabinet.  Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie, wypadanie włosów to  najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące niezwykłe efekty.
  • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie społeczności, która traktuje Kosmetologię jako dziedzinę Interdyscyplinarną to moja życiowa misja.
  • Stawiam na trwałość efektów, nie doraźne działanie. Pracuję w sposób kompleksowy, zmieniając pielęgnację domową klienta, wprowadzając niezbędną suplementację i tworząc Beauty Plan. Wiem, że nie ma drogi na skróty, a wykonanie pojedynczego zabiegu lub zmiana kremu nie przyniesie długotrwałej poprawy skóry.
  • Umiem motywować. Psychoedukacja i element wsparcia klientów jest dla mnie równie istotny co same zabiegi. Wierzę, że chcieć oznacza móc!
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!