Logo Loading
0

Jesteś kosmetologiem/kosmetyczką, kochasz swoją pracę i pragniesz nieustannie się rozwijać? Dobrze trafiłaś!

Nazywam się Agata Zejfer. W roku 2015 zdobyłam tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a w 2016 rozpoczęłam studia psychologiczne na USWPS. Od czterech lat prowadzę indywidualną praktykę, co pozwala mi na pogłębianie doświadczenia w zawodzie kosmetologa i analityka trychologii.

Dlaczego warto wziąć udział w moich szkoleniach?
  • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. Nadal podnoszę swoje kompetencję studiując Psychologię Zdrowia. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie społeczności, która traktuje Kosmetologię jako dziedzinę Interdyscyplinarną to moja życiowa misja.
  • Jestem praktykiem. W moim gabinecie każdego miesiąca pojawia się blisko setka pacjentów, z którymi pracuję nad osiągnięciem długotrwałej poprawy stanu skóry. Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie, wypadanie włosów to  najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące wymierne efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moich podopiecznych.
  • Stawiam na trwałość efektów, nie doraźne działanie. Pracuję w sposób kompleksowy, zmieniając pielęgnację domową klienta, wprowadzając niezbędną suplementację i tworząc beauty plan. Wiem, że nie ma drogi na skróty, a wykonanie pojedynczego zabiegu lub zmiana kremu nie przyniesie długotrwałej poprawy skóry.
  • Umiem motywować. Psychoedukacja i element wsparcia klientów jest dla mnie równie istotny co same zabiegi. Studiując psychologię nauczyłam się technik, które przekazuję dalej, tak aby pacjenci nie tylko rozpoczynali terapię, ale i kończyli ją, zmieniając wygląd skóry i komfort życia. Wierzę, że chcieć oznacza móc!

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!