fbpx

Terminarz wydarzeń

termin indywidualny

Koszalin

KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Biorąc udział szkoleniu nie tylko podnosisz swoje kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim zwiększasz efektywność swojej pracy. A dopiero efektywna praca przynosi satysfakcję i mobilizuje zarówno Ciebie do dalszego rozwoju jak i Twoich podopiecznych do korzystania z Twoich usług.

2021
16 grudnia

Webinar: Cel – fibroblasty. Jak skutecznie spłycić zmarszczki? Doświadczenie kosmetologa.

Widoczne na skórze zmarszczki w największym stopniu są wynikiem zaburzeń w obszarze skóry właściwej i budujących ją komórek – fibroblastów. Chcąc spowolnić procesy starzenia, spłycić zmarszczki i poprawić napięcie skóry, kosmetolog powinien tak zaplanować terapię kosmetologiczną, aby wpływała na fibroblasty.

2022
10 stycznia

E-kurs: Healthy-aging – zdrowe starzenie skóry

E-kurs „Healthy-aging – zdrowe starzenie skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem, złożoną z: edukacji, zmiany nawyków związanych z trybem życia – diety, aktywności fizycznej, redukcji stresu, wprowadzenia zabiegów kosmetologicznych i podtrzymania ich efektów za pomocą zindywidualizowanej pielęgnacji domowej.

27 stycznia

Szkolenie: Kosmetologia praktyczna. Terapie łączone

Złożone problemy skórne wymagają złożonych rozwiązań zabiegowych. Połączenie składników i/lub procedur, które wzajemnie się uzupełniają skutkuje szybszymi i lepszymi efektami niż terapie monoskładnikowe, a to przekłada się na satysfakcje pacjenta.

7 lutego

Szkolenie: DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA I SUPLEMENTACJA W KOSMETOLOGII. ASPEKTY PRAKTYCZNE

Nie ma skutecznego działania bez rozpoznania przyczyn dermatoz i odpowiedniego doboru środków w zakresie suplementacji, pielęgnacji domowej i terapii kosmetologicznej. Działając w oparciu o objawy możemy liczyć na efekty, ale będą one krótkotrwałe. Problemy skórne będą powracać, a klient? – z dużym prawdopodobieństwem zwróci się z prośbą o pomoc do kogoś, kto będzie mu w stanie pomóc bardziej skutecznie.

4 marca

Beauty Plan od A do Z – Warsztaty na Warmii

Nowa inicjatywa warsztatów „Beauty Plan od A do Z” łączy wiedzę teoretyczną z niezbędną w codziennej pracy kosmetologa, praktyką. Celem warsztatów jest przekazanie Tobie kluczowej wiedzy i narzędzi w tworzeniu długoterminowych i kompleksowych planów terapeutycznych. Dobrze skonstruowany Beauty Plan wymaga obszernej wiedzy z dziedzin. W trakcie warsztatów uporządkujemy Twoją wiedzę i raz jeszcze spojrzymy na przyczyny, przebieg i cele w terapii kosmetologicznej najczęściej zgłaszanych problemów skórnych. Największą wartością spotkania będą warsztaty praktyczne.

21 marca

Szkolenie: Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja – część 2

„Diagnostyka i suplementacja w gabinecie kosmetologa II” to uzupełnienie pierwszej części kultowego szkolenia z zakresu diagnostyki i suplementacji, które od 2018 roku przeprowadzam dla kosmetologów z całego kraju. Podczas szkolenia II stopnia otrzymujesz wiedzę pozwalającą na diagnostykę i suplementację wspierającą zaburzenia wątroby (narząd odpowiedzialny za metabolizm hormonów) oraz choroby z autoimmunizacji: łuszczyca, bielactwo, toczeń rumieniowy.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!