fbpx

Terminarz wydarzeń

2022
11 maja

E-Kurs: Jak zaprojektować efektywny Beauty Plan?

Poszukujesz efektywnych narzędzi do pracy w gabinecie? Zależy Ci na zorganizowanej pracy, z jasno określonymi celami? Chcesz zyskać pewność w tym, co robisz i co proponujesz swoim klientom? Mam dla Ciebie e-kurs, który odpowiada na wszystkie te potrzeby.

19 maja

Webinar: Retinoidy z perspektywy doświadczonego kosmetologa

Pochodne witaminy A należą do najbardziej skutecznych składników w kosmetologii. Znajdują zastosowanie w terapii wielu rodzajów skór, od skóry trądzikowej, przez skórę z przebarwieniami po skórę starzejącą.

26 maja

Szkolenie: Kosmetologia praktyczna. Terapie łączone

Złożone problemy skórne wymagają złożonych rozwiązań zabiegowych. Połączenie składników i/lub procedur, które wzajemnie się uzupełniają skutkuje szybszymi i lepszymi efektami niż terapie monoskładnikowe, a to przekłada się na satysfakcje pacjenta.

1 lipca

KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Jeśli najlepiej uczysz się w kameralnej grupie, podczas szkoleń stacjonarnych, chcesz w krótkim czasie wyposażyć się w jak największą dawkę wiedzy i interesuje Cię holistyczna praca z klientem – to szkolenie jest dla Ciebie. W trakcie dwóch dni przekażę Ci to, co sama wiem na temat najbardziej istotnych obszarów w dziedzinie Kosmetologii Interdyscyplinarnej.