Logo Loading

Terminarz wydarzeń

termin indywidualny

Koszalin

Szkolenie indywidualne
KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Biorąc udział szkoleniu nie tylko podnosisz swoje kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim zwiększasz efektywność swojej pracy. A dopiero efektywna praca przynosi satysfakcję i mobilizuje zarówno Ciebie do dalszego rozwoju jak i Twoich podopiecznych do korzystania z Twoich usług.

termin indywidualny

Online

Online
Szkolenie: Pacjent trychologiczny w ujęciu interdyscyplinarnym

Szkolenie „Pacjent trychologiczny w ujęciu interdysyplinarnym” dedykowane jest do kosmetologów (z tytułem licencjata lub magistra), którzy pragną rozszerzyć zakres swoich usług o trychologię i zdobyć nowe kompetencje, pozwalające na pracę z problemami skory głowy oraz wypadaniem włosów.

2020
21 września

E-kurs: Jak stworzyć efektywny Beauty Plan?

E-kurs: Jak stworzyć efektywny Beauty Plan?

Beauty Plan to pierwszy i najważniejszy krok w kompleksowej terapii kosmetologicznej. Bez niego niemożliwym staje się uzyskanie satysfakcjonujących i długotrwałych efektów zabiegowych. Każda próba podejmowania zabiegów bez wcześniejszej konsultacji i Beauty Planu to jedynie objawowa procedura, od początku skazana jest na niepowodzenie. Dzięki wprowadzeniu konsultacji kosmetologicznej i wykorzystywaniu Beauty Planów, sprawisz, że Twoje terapie staną się naprawdę skuteczne, a praca zawodowa przyniesie więcej satysfakcji i spokoju.

17 października

Webinar: Jak stworzyć ofertę gabinetu kosmetologicznego?

Webinary dla kosmetologów

Rozwój własnego gabinetu kosmetologicznego to obok nieustannego poszerzania wiedzy, nabywanie kompetencji związanych z prowadzeniem i rozwojem marki Beauty. Do jednych z nich należy wybór oferowanych usług. Jak wiele pozycji powinno zawierać menu zabiegowe? Czym kierować się przy wyborze procedur pielęgnacyjnych? Czy i kiedy zdecydować się na zakup profesjonalnych urządzeń? Jak sprawić, aby oferta zabiegowa odpowiadała na najczęstsze problemy skórne? O tym wszystkim porozmawiamy podczas kolejnego Webinarium, którego celem jest pomóc Tobie w personalizacji oferty gabinetu kosmetologicznego.

26 listopada

Szkolenie: Układ hormonalny w pracy kosmetologa

Szkolenie: Układ hormonalny w pracy kosmetologa

Gospodarka hormonalna w nieodłączny sposób związana jest z kondycją skóry. Na powierzchni błony komórkowej i/lub we wnętrzu fibroblastów oraz komórek macierzystych naskórka znajdują się liczne receptory dla hormonów (od hormonów peptydowych przez steroidowe, po aktywną postać witaminy D3). To one odpowiadają za metabolizm. Zaburzenia ich wydzielania i dysfunkcje gruczołów dokrewnych przekładają się na wygląd i zdrowie skóry, od łagodnych postaci trądziku po nawracające i trudne do usunięcia przebarwienia.

2021
4 stycznia

E-kurs: Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry

E-kurs: Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry

E-kurs „Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem.

20 stycznia

Szkolenie: Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja – część 2

Szkolenie: Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja – część 2

„Diagnostyka i suplementacja w gabinecie kosmetologa II” to uzupełnienie pierwszej części kultowego szkolenia z zakresu diagnostyki i suplementacji, które od 2018 roku przeprowadzam dla kosmetologów z całego kraju. Podczas szkolenia II stopnia otrzymujesz wiedzę pozwalającą na diagnostykę i suplementację wspierającą zaburzenia wątroby (narząd odpowiedzialny za metabolizm hormonów) oraz choroby z autoimmunizacji: łuszczyca, bielactwo, toczeń rumieniowy.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!