Terminarz - Kosmetologia w Polsce

Terminarz wydarzeń

termin indywidualny

Koszalin

Kosmetologia
KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Biorąc udział szkoleniu nie tylko podnosisz swoje kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim zwiększasz efektywność swojej pracy. A dopiero efektywna praca przynosi satysfakcję i mobilizuje zarówno Ciebie do dalszego rozwoju jak i Twoich podopiecznych do korzystania z Twoich usług.

termin indywidualny

Online

Kosmetologia
Szkolenie: Pacjent trychologiczny w ujęciu interdyscyplinarnym

Szkolenie „Pacjent trychologiczny w ujęciu interdysyplinarnym” dedykowane jest do kosmetologów (z tytułem licencjata lub magistra), którzy pragną rozszerzyć zakres swoich usług o trychologię i zdobyć nowe kompetencje, pozwalające na pracę z problemami skory głowy oraz wypadaniem włosów.

2021
4 stycznia

E-kurs: Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry

Szkolenia dla kosmetologów

E-kurs „Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem.

20 stycznia

Szkolenie: Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja – część 2

Kosmetologia

„Diagnostyka i suplementacja w gabinecie kosmetologa II” to uzupełnienie pierwszej części kultowego szkolenia z zakresu diagnostyki i suplementacji, które od 2018 roku przeprowadzam dla kosmetologów z całego kraju. Podczas szkolenia II stopnia otrzymujesz wiedzę pozwalającą na diagnostykę i suplementację wspierającą zaburzenia wątroby (narząd odpowiedzialny za metabolizm hormonów) oraz choroby z autoimmunizacji: łuszczyca, bielactwo, toczeń rumieniowy.

22 stycznia

E-kurs: Jak stworzyć efektywny Beauty Plan?

Szkolenia dla kosmetologów

Beauty Plan to pierwszy i najważniejszy krok w kompleksowej terapii kosmetologicznej. Bez niego niemożliwym staje się uzyskanie satysfakcjonujących i długotrwałych efektów zabiegowych. Każda próba podejmowania zabiegów bez wcześniejszej konsultacji i Beauty Planu to jedynie objawowa procedura, od początku skazana jest na niepowodzenie. Dzięki wprowadzeniu konsultacji kosmetologicznej i wykorzystywaniu Beauty Planów, sprawisz, że Twoje terapie staną się naprawdę skuteczne, a praca zawodowa przyniesie więcej satysfakcji i spokoju.

11 lutego

Webinar: Zrozumieć okolicę oka. Fizjologia i diagnostyka problemów

Webinar: Zrozumieć okolicę oka. Fizjologia i diagnostyka problemów

Skóra wokół oczu różni się od pozostałej tkanki. Wpływa to rozwój specyficznych dla tej okolicy problemów: cienie, obrzęki, głębokie zmarszczki. Poznanie i zrozumienie fizjologii pierwszy i najważniejszy krok do skutecznej terapii zabiegowej.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!