Logo Loading
0

Terminarz wydarzeń

termin indywidualny

Koszalin

Koszalin
KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Biorąc udział szkoleniu nie tylko podnosisz swoje kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim zwiększasz efektywność swojej pracy. A dopiero efektywna praca przynosi satysfakcję i mobilizuje zarówno Ciebie do dalszego rozwoju jak i Twoich podopiecznych do korzystania z Twoich usług.

termin indywidualny

Online

Online
Szkolenie: Pacjent trychologiczny w ujęciu interdyscyplinarnym

Szkolenie „Pacjent trychologiczny w ujęciu interdysyplinarnym” dedykowane jest do kosmetologów (z tytułem licencjata lub magistra), którzy pragną rozszerzyć zakres swoich usług o trychologię i zdobyć nowe kompetencje, pozwalające na pracę z problemami skory głowy oraz wypadaniem włosów.

2020
11 czerwca

Online

Online
Webinar: Healthy Aging – Metabolizm komórkowy i mitochondria

Nurt Healthy Aging z roku na rok zyskuje na popularności, zarówno wśród profesjonalistów jak i pacjentów gabinetów kosmetologicznych. Do jednych z najważniejszych celów w terapii spowalniającej starzenie należy optymalizacja metabolizmu komórkowego i wsparcie mitochondriów. Te małe organelle stanowią centra energetyczne komórek, bez których niemożliwa byłaby synteza włókien kolagenowych, elastynowych czy keratyny. W jaki sposób zadbać o mitochondria, aby spowolnić starzenie skóry? Co zrobić, aby produkowane przez nie wolne rodniki w najmniejszym możliwym stopniu uszkadzały skórę? Jak zachować balans w pielęgnacji? O tym wszystkim porozmawiamy podczas webinaru „Kolejny krok w terapii Healthy Aging – metabolizm komórkowy i mitochondria”.

11 czerwca

Webinar

Webinar

Atopowe Zapalenie Skóry to dermatoza, która dotyka coraz większej ilości społeczeństwa, również klientów gabinetów kosmetologicznych. Szereg objawów takich jak: pieczenie, świąd, suchość mobilizują osobę chorą do poszukiwania pomocy. Aby jednak stworzyć rozwiązanie szyte na miarę, musimy dysponować wiedzą na temat procesów zachodzących we wnętrzu zmienionej chorobowo skóry. Podczas webinaru opowiem o własnych, ponad piętnastoletnich doświadczeniach z chorobą – z perspektywy pacjenta i praktykującego Kosmetologa.

26 czerwca

E-kurs

E-kurs

E-kurs „Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem.

26 czerwca

Online

Online
Szkolenie: Diagnostyka i suplementacja – część 2

„Diagnostyka i suplementacja w gabinecie kosmetologa II” to uzupełnienie pierwszej części kultowego szkolenia z zakresu diagnostyki i suplementacji, które od 2018 roku przeprowadzam dla kosmetologów z całego kraju. Podczas szkolenia II stopnia otrzymujesz wiedzę pozwalającą na diagnostykę i suplementację wspierającą zaburzenia wątroby (narząd odpowiedzialny za metabolizm hormonów) oraz choroby z autoimmunizacji: łuszczyca, bielactwo, toczeń rumieniowy.

20 lipca

Online

Online

Szkolenie „Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja w gabinecie kosmetologicznym” ma na celu zapoznać i nauczyć Ciebie możliwości diagnostycznych, oceny parametrów zdrowia. doboru bezpiecznych i skutecznych suplementów diety i płynnego ich włączania w terapię zabiegową. Jedynie takie, kompleksowe podejście do skóry gwarantuje pożądany i długotrwały efekt terapii kosmetologicznej.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!

Zapisz się na bezpłatny Newsletter i odbierz rozdział mojego E-kursu „Jak zaprojektować efektywny Beauty Plan”!