Logo Loading
0

Terminarz wydarzeń

termin indywidualny

Koszalin

Koszalin
KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE – SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Biorąc udział szkoleniu nie tylko podnosisz swoje kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim zwiększasz efektywność swojej pracy. A dopiero efektywna praca przynosi satysfakcję i mobilizuje zarówno Ciebie do dalszego rozwoju jak i Twoich podopiecznych do korzystania z Twoich usług.

termin indywidualny

Online

Online
Szkolenie: Pacjent trychologiczny w ujęciu interdyscyplinarnym

Szkolenie „Pacjent trychologiczny w ujęciu interdysyplinarnym” dedykowane jest do kosmetologów (z tytułem licencjata lub magistra), którzy pragną rozszerzyć zakres swoich usług o trychologię i zdobyć nowe kompetencje, pozwalające na pracę z problemami skory głowy oraz wypadaniem włosów.

2020
26 czerwca

E-kurs

E-kurs

E-kurs „Healthy Aging – Zdrowe Starzenie Skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem.

20 lipca

Online

Online

Szkolenie „Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja w gabinecie kosmetologicznym” ma na celu zapoznać i nauczyć Ciebie możliwości diagnostycznych, oceny parametrów zdrowia. doboru bezpiecznych i skutecznych suplementów diety i płynnego ich włączania w terapię zabiegową. Jedynie takie, kompleksowe podejście do skóry gwarantuje pożądany i długotrwały efekt terapii kosmetologicznej.

30 lipca

Online

Online

Jedną z najpopularniejszych terapii w nurcie Healthy Aging jest ograniczenie stresu oksydacyjnego, a zatem antyoksydacja. Jak jednak robić to mądrze i skutecznie oraz dlaczego całkowita neutralizacja wolnych rodników może przynieść skutki odwrotne? Podczas Webinaru rozszerzymy tematykę stresu oksydacyjnego i starzenia skóry, skupiając się jednocześnie na obszarach, o które szczególnie powinien zadbać Kosmetolog.

6 sierpnia

Online

Online
Szkolenie: Diagnostyka i suplementacja – część 2

„Diagnostyka i suplementacja w gabinecie kosmetologa II” to uzupełnienie pierwszej części kultowego szkolenia z zakresu diagnostyki i suplementacji, które od 2018 roku przeprowadzam dla kosmetologów z całego kraju. Podczas szkolenia II stopnia otrzymujesz wiedzę pozwalającą na diagnostykę i suplementację wspierającą zaburzenia wątroby (narząd odpowiedzialny za metabolizm hormonów) oraz choroby z autoimmunizacji: łuszczyca, bielactwo, toczeń rumieniowy.

12 sierpnia

Online

Online
Szkolenie: Układ hormonalny w pracy kosmetologa

Gospodarka hormonalna w nieodłączny sposób związana jest z kondycją skóry. Na powierzchni błony komórkowej i/lub we wnętrzu fibroblastów oraz komórek macierzystych naskórka znajdują się liczne receptory dla hormonów (od hormonów peptydowych przez steroidowe, po aktywną postać witaminy D3).

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!