Zestaw: karta konsultacyjna, karta pacjenta oraz plan terapii dla klienta (plik PDF z automatycznym dostępem) - Kosmetologia w Polsce
Beauty plan
Beauty plan

Zestaw: karta konsultacyjna, karta pacjenta oraz plan terapii dla klienta

299,00 

Zestaw składa się z trzech dokumentów gabinetowych: Karty Konsultacyjnej, Karty Pacjenta oraz Planu Terapii dla Pacjenta.

Wyczyść

Zestaw: karta konsultacyjna, karta pacjenta oraz plan terapii dla klienta

W zestawie znajdziesz:

  • Dokumentacja gabinetu: Karta Konsultacyjna
  • Dokumentacja gabinetu: Karta Pacjenta
  • Dokumentacja Gabinetu: Plan Terapii dla Klienta

Opis produktów

Dokumentacja gabinetu: Karta Konsultacyjna
Konsultacja kosmetologiczna to pierwszy i najważniejszy krok do sukcesu w terapii skóry. Aby dobrze ją przeprowadzić, Kosmetolog powinien dysponować odpowiednim narzędziem – kartą konsultacji. Karta Konsultacji pomaga w zebraniu dokładnego wywiadu od pacjenta i takim pokierowaniu rozmowy, aby od zgłaszanego problemu płynnie przejść do kolejnych aspektów, nierozerwalnie związanych ze zdrowiem skóry – diety, poziomu stresu, pielęgnacji domowej.

Dokumentacja gabinetu: Karta Pacjenta
Karta pacjenta służy bieżącemu uzupełnianiu informacji o prowadzonej terapii podopiecznego i pomaga w codziennej organizacji pracy Kosmetologa. To narzędzie, które stosujesz przy każdej wizycie pacjenta, zapisując na nim cel terapii kosmetologicznej, stosowaną pielęgnację domową oraz wykonane zabiegi. Dzięki temu wszystkie informacje o prowadzonej terapii są zebrane w jednym miejscu, a Ty na bieżąco możesz oceniać ich skuteczność. Karta pacjenta to obok karty konsultacyjnej, drugi niezbędny dokument w każdym gabinecie kosmetologicznym.

Dokumentacja gabinetu: Plan Terapii dla Pacjenta
Beauty Plan to jedno z najważniejszych narzędzi w gabinecie kosmetologicznym. Dokument pozwala na określenie i uporządkowanie pielęgnacji domowej, zabiegów kosmetologicznych, suplementacji w oparciu o wyznaczone problemy skórne i wyznaczony cel terapii. Korzystając z Beauty Planu Tobie jako Kosmetolożce łatwiej będzie skupić się na najważniejszych zadaniach w pielęgnacji skóry, a klientowi – podążać za tak sformułowanymi zaleceniami

Co zawiera zestaw?

Zestaw składa się z trzech dokumentów gabinetowych: Karty Konsultacyjnej, Karty Pacjenta oraz Planu Terapii dla Pacjenta.
Dokumenty gabinetowe zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do oprawy graficznej każdego gabinetu. Są proste, czytelne i eleganckie. Możesz zakupić dokumenty gabinetowe z wykończeniem w kolorze szarym lub różowym.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!