Webinar: Skóra naczyniowa - wyzwanie dla kosmetologa (nagranie z automatycznym dostępem do platformy) - Kosmetologia w Polsce

Webinar: Skóra naczyniowa – wyzwanie dla kosmetologa

199,00 

Rozszerzone naczynia krwionośne, rumień i reaktywność skóry – to cechy charakterystyczne dla skóry naczyniowej. Pacjenci ze skórą naczyniową na codzień odczuwają ciepło i pieczenie, a widoczny rumień nasila dyskomfort.

Webinar: Skóra naczyniowa - wyzwanie dla kosmetologa.

Cena Webinaru:

199 zł zawiera 3 miesięczny dostęp do:

  • udział w webinarze na żywo: 22.04.2021r. 17:00
  • 3 miesięczny dostęp do nagrania
  • prezentację, którą możesz pobrać i wydrukować
  • imienny certyfikat

Rozszerzone naczynia krwionośne, rumień i reaktywność skóry – to cechy charakterystyczne dla skóry naczyniowej. Pacjenci ze skórą naczyniową na codzień odczuwają ciepło i pieczenie, a widoczny rumień nasila dyskomfort. Za problemem skóry naczyniowej stoi kruchość naczyń i/lub ich nadmierne rozszerzanie. Naczynia krwionośne znajdują się na poziomie skóry właściwej, nie docierają tam kosmetyki do pielęgnacji domowej. Jedyną, realną szansą na pomoc są zabiegi kosmetologiczne i higiena życia, od środka oddziałująca na skórę. O tym w jaki sposób pracować ze skórą naczyniową, jak zmniejszyć rumień i co najważniejsze – nie dopuścić do rozwoju trądziku różowatego, opowiem podczas webinaru „Skóra naczyniowa – wyzwanie dla kosmetologa”.

  1. Charakterystyka skóry naczyniowej
  2. Jak zbudowane są naczynia krwionośne?
  3. Wazodylatory. Na co reagują naczynia krwionośne?
  4. Zabiegi kosmetologiczne dla skóry naczyniowej
  5. Profilaktyka – najważniejszy cel pielęgnacji domowej
  6. Suplementacja. Co, jak długo i dlaczego stosować?

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!