Logo Loading
0

Webinar: Pielęgnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto

149,00

Z roku na rok wzrasta liczba pacjentów z chorobą Hashimoto – zaburzenia rozwijającego się na podłożu układu endokrynnego i immunologicznego. Ma to swoje odzwierciedlenie w gabinecie kosmetologicznym. Coraz częściej pojawiają się w nim osoby z rozpoznaniem autoimmunizacji, gotowe na kompleksową terapię skóry. Aby pomóc, a nie zaszkodzić czy pozostawić bez efektów skórę pacjenta, Kosmetolog musi zrozumieć czym jest owa choroba i jak pod jej wpływem zmienia się metabolizm komórek skóry

Pielęgnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto

Koszt:

149 zł zawiera:
  • dostęp do nagrania Webinaru (2h)
  • konspekt prezentacji "Pielęgnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto"

Termin: 10.07.2020r.
18:00-20:00

Z roku na rok wzrasta liczba pacjentów z chorobą Hashimoto – zaburzenia rozwijającego się na podłożu układu endokrynnego i immunologicznego. Ma to swoje odzwierciedlenie w gabinecie kosmetologicznym. Coraz częściej pojawiają się w nim osoby z rozpoznaniem autoimmunizacji, gotowe na kompleksową terapię skóry. Aby pomóc, a nie zaszkodzić czy pozostawić bez efektów skórę pacjenta, Kosmetolog musi zrozumieć czym jest owa choroba i jak pod jej wpływem zmienia się metabolizm komórek skóry. Na tej podstawie konstruowany jest Beauty Plan. Beauty Plan dla skóry z Hashimoto obok pielęgnacji domowej i zabiegów wykonywanych w gabinecie, powinien uwzględnić wsparcie tkanek, w tym skóry od wewnątrz tj. suplementację i tryb życia.

Webinar "Pielegnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto" skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką pielęgnacji skóry w chorobie tarczycy. Zarówno do profesjonalistów, jak i pacjentów, na codzień zmagających się z rozpoznaniem autoimmunizacji.

PLAN WEBINARU:

  1. Poznaj Hashimoto, czyli wszystko to co powinnaś wiedzieć o przewlekłym zapaleniu tarczycy
  2. Remisja (nie wyleczenie) – cel terapii w chorobie Hashimoto
  3. Fizjologia komórek a odpowiedź na poziomie skóry. Charakterystyka cery osób z Hashimoto
  4. 5 składników aktywnych niezbędnych w pielęgnacji skóry z Hashimoto
  5. Zabiegi kosmetologiczne. Które z nich są bezpieczne i efektowne w chorobie Hashimoto?
  6. Suplementacja i zdrowy tryb życia. Jak jeszcze wesprzeć organizm i skórę w chorobie Hashimoto?
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!