fbpx

Webinar: Jak zadbać o skórę w przewlekłej chorobie Hashimoto?

179,00 

Z roku na rok wzrasta liczba pacjentów z chorobą Hashimoto – zaburzenia rozwijającego się na podłożu układu endokrynnego i immunologicznego. Ma to swoje odzwierciedlenie w gabinecie kosmetologicznym. Coraz częściej pojawiają się w nim osoby z rozpoznaniem autoimmunizacji, gotowe na kompleksową terapię skóry. Aby pomóc, a nie zaszkodzić czy pozostawić bez efektów skórę pacjenta, Kosmetolog musi zrozumieć czym jest owa choroba i jak pod jej wpływem zmienia się metabolizm komórek skóry

Pielęgnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto

Cena Webinaru:

149 zł zawiera 3 miesięczny dostęp do:

  • nagrania webinaru – 2 h.
  • prezentacji, którą możesz pobrać i wydrukować

Z roku na rok wzrasta liczba pacjentów z chorobą Hashimoto – zaburzenia rozwijającego się na podłożu układu endokrynnego i immunologicznego. Ma to swoje odzwierciedlenie w gabinecie kosmetologicznym. Coraz częściej pojawiają się w nim osoby z rozpoznaniem autoimmunizacji, gotowe na kompleksową terapię skóry. Aby pomóc, a nie zaszkodzić czy pozostawić bez efektów skórę pacjenta, Kosmetolog musi zrozumieć czym jest owa choroba i jak pod jej wpływem zmienia się metabolizm komórek skóry. Na tej podstawie konstruowany jest Beauty Plan. Beauty Plan dla skóry z Hashimoto obok pielęgnacji domowej i zabiegów wykonywanych w gabinecie, powinien uwzględnić wsparcie tkanek, w tym skóry od wewnątrz tj. suplementację i tryb życia.

Webinar „Pielegnacja skóry w przewlekłej chorobie Hashimoto” skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką pielęgnacji skóry w chorobie tarczycy. Zarówno do profesjonalistów, jak i pacjentów, na codzień zmagających się z rozpoznaniem autoimmunizacji.

PLAN WEBINARU:

  1. Poznaj Hashimoto, czyli wszystko to co powinnaś wiedzieć o przewlekłym zapaleniu tarczycy
  2. Fizjologia komórek a odpowiedź na poziomie skóry. Charakterystyka cery osób z Hashimoto
  3. 5 składników aktywnych niezbędnych w pielęgnacji skóry z Hashimoto
  4. Zabiegi kosmetologiczne. Które z nich są bezpieczne i efektywne w chorobie Hashimoto?
  5. Suplementacja i zdrowy tryb życia. Jak osiągnąć remisję w chorobie Hashimoto?
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!