Webinar: Dlaczego problem wypadania włosów powraca? 10 najpopularniejszych przyczyn. (nagranie z automatycznym dostępem do platformy) - Kosmetologia w Polsce

Webinar: Dlaczego problem wypadania włosów powraca? 10 najpopularniejszych przyczyn.

149,00 

Wypadanie włosów, to problem, który dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Bez odnalezienia przyczyny, wypadanie włosów może doprowadzić do łysienia. Włosy nie tylko nie przestają wypadać, ale i nie odrastają. Skuteczne leczenie wypadania włosów to leczenie przyczynowe.

Webinar: Dlaczego problem wypadania włosów powraca. 10 najpopularniejszych przyczyn.

Cena Webinaru:

149 zł zawiera 3 miesięczny dostęp do:

  • udział w webinarze na żywo: 22.03.2021r. 17:00
  • 3 miesięczny dostęp do nagrania
  • prezentację, którą możesz pobrać i wydrukować
  • imienny certyfikat

Wypadanie włosów, to problem, który dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Bez odnalezienia przyczyny, wypadanie włosów może doprowadzić do łysienia. Włosy nie tylko nie przestają wypadać, ale i nie odrastają. Skuteczne leczenie wypadania włosów to leczenie przyczynowe. Jakie są najpopularniejsze przyczyny wypadania włosów? Czy tkwią jedynie w błędach pielęgnacyjnych? Dlaczego problem wypadania włosów jest tak złożony i jak sprawić, by podejmowane terapie przynosiły widoczne rezultaty? O 10 najczęstszych przyczynach wypadania włosów z perspektywy trychologa-praktyka, opowiem podczas webinarium: Dlaczego problem wypadania włosów powraca? 10 najpopularniejszych przyczyn.


error: Treść jest chroniona prawem autorskim!