fbpx

Webinar 13.07.22r.: Case studies – Skóra z przebarwieniami

89,00 

Przebarwienia są problemem trudnym do usunięcia, o ile terapia nie zostanie rozpoczęta w krótkim czasie po ich pojawieniu się, to szanse na całkowite ujednolicenie kolorytu skóry są znikome.

PayPo

Webinar: Case studies - Skóra z przebarwieniami

W CENIE WEBINARU OTRZYMUJESZ:

  • dostęp do wydarzenia na żywo (13.07.2022r. 19:00) oraz trzymiesięczny dostęp do nagrania webinaru (2 godziny),
  • prezentację wykorzystaną w trakcie webinaru – do pobrania i wydruku,
  • imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w webinarze (dostępny na platformie edukacyjnej).

Przebarwienia są problemem trudnym do usunięcia, i o ile terapia kosmetologiczna nie zostanie rozpoczęta w krótkim czasie po ich pojawieniu się, to szanse na całkowite ujednolicenie kolorytu skóry są znikome. Nie zmienia to jednak faktu, że do naszych gabinetów regularnie zgłaszają się klienci z przebarwieniami i możemy im pomóc. Najważniejszym elementem terapii jest ograniczenie czynników prozapalnych oraz wyregulowanie melanogenezy, tak aby ilość produkowanego barwnika była możliwe najmniejsza.
Podczas webinaru zostaną dokładnie omówione dwa przypadki pacjentów z przebarwieniami. Wspólnie prześledzimy kolejne kroki terapii kosmetologicznej – od diagnostyki laboratoryjnej przez zabiegi kosmetologiczne (omówienie procedur), pielęgnację domową (propozycje gotowych produktów), suplementację oraz zmiany w trybie życia. Kluczowym hasłem będzie PRAKTYKA.

Ten webinar możesz zakupić w zestawie z dwoma innymi. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.


0 Reviews

Write a Review