fbpx
30%

Nagranie – Konsultacja kosmetologiczna w praktyce

209,30 

Holistyczna terapia skóry rozpoczyna się od konsultacji kosmetologicznej. Od jej przebiegu zależy dalsza współpraca pomiędzy kosmetologiem a klientem – przebieg, zaangażowanie oraz atmosfera terapii.

PayPo

Nagranie - Konsultacja kosmetologiczna w praktyce

W CENIE NAGRANIA OTRZYMUJESZ:

Holistyczna terapia skóry rozpoczyna się od konsultacji kosmetologicznej. Od jej przebiegu zależy dalsza współpraca pomiędzy kosmetologiem a klientem – przebieg, zaangażowanie oraz atmosfera terapii. W trakcie trwania konsultacji kosmetolog analizuje, jaki wpływ na kondycję skóry ma stan zdrowia oraz szeroko rozumiany tryb życia klienta. Czytanie gotowych pytań lub zaznaczanie przez klienta odpowiedzi „tak/nie” na formularzu, zmniejsza szansę na dotarcie do źródła problemu. Pytania zamknięte i sztywne ramy konsultacji blokują swobodne wypowiedzi. Sztuka prowadzenia konsultacji polega na płynnym prowadzeniu klienta przez obszary, które mają wpływ na wygląd i zdrowie skóry.

Materiał zawiera nagranie konsultacji kosmetologicznej przeprowadzonej z pacjentką, która zgłosiła się z problemem zmian potrądzikowej. Oglądając nagranie będziesz miała szansę zobaczyć, jak wygląda konsultacja kosmetologiczna w praktyce – jak rozmawiać z pacjentem, jakie pytania mu zadawać, aby dotrzeć do przyczyny zmian oraz ustalić kierunek terapii zabiegowej. To doskonały produkt dla wszystkich, którzy nie posiadają doświadczenia, lub nie czują się wystarczająco pewnie, aby prowadzić odpłatną, szczegółową konsultację kosmetologiczną.


0 Reviews

Write a Review