fbpx

Karta podarunkowa

100,00 

PayPo
Kategoria:

Zbliża się wyjątkowa okazja, a Ty nie masz prezentu? Chcesz podarować bliskiej osobie edukacyjnny produkt, ale nie wiesz, który najbardziej ją interesuje? Pozwól, aby wybrała swój wymarzony prezent sama!

Karta podarunkowa służy do zakupu produktów elektronicznych: szkoleń, webinarów, e-kursów i e-booków. Wartość karty zależy od Ciebie. Do wyboru są karty o nominałach: 100, 200 i 500 zł. Możesz jednak samodzielnie wybrać inną kwotę, wystarczy, że połączysz zakupów kilku kart w jednym koszyku.

Karta podarunkowa jest ważna przez 180 dni od daty zakupu i jest możliwa do wykorzystania tylko raz. Oznacza to, że jeśli kwota transakcji jest niższa niż wartość karty, to pozostałej sumy nie możesz wykorzystać ponownie. Natomiast, jeśli kwota transakcji jest wyższa niż wartość karty, to pozostałą różnicę cenową możesz dopłacić.

Po uiszczeniu opłaty, nadawca otrzyma spersonalizowanego e-maila z wiadomością od Ciebie oraz kodem rabatowym na wybraną kwotę. Kod rabatowy należy wpisać w odpowiednim oknie przy finalizowaniu zamówienia, aby pomniejszyć kwotę do zapłaty. Gdy nadawca posiada kilka ważnych kart podarunkowych, możesz użyć ich podczas jednego zakupu, wpisując kody rabatowe z każdej z nich.

Karta nie łączy się z promocjami i rabatami.

* Istnieje możliwość zakupu i wysyłki karty podarunkowej fizycznej. W przypadku zainteresowania tę opcją prezentu, prosimy o bezpośredni kontakt z działem obsługi: kontakt@agatazejfer.pl

0 Reviews

Write a Review