E-book: Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym (z automatycznym dostępem do platformy) - Kosmetologia w Polsce

E-book: Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym

149,00 

Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzały powstał w odpowiedzi na liczne zapytania Was – Kosmetolożek, o badania laboratoryjne, suplementację, składniki aktywne w pielęgnacji skóry problematycznej. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń, niezbędnych dla przeprowadzenia kompleksowej terapii kosmetologicznej.

E-book: Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym

W E-booku znajdziesz:

  • Przyczyny rozwoju trądziku dojrzałego
  • Fizjologię stanu zapalnego
  • Cele w terapii trądziku dojrzałego
  • Listę badań niezbędnych dla odnalezienia przyczyny trądziku dojrzałego
  • Listę składników aktywnych: w suplementach diety, pielęgnacji domowej
  • Listę zabiegów kosmetologicznych ukierunkowanych na problem skóry trądzikowej
  • Zalecenia związane z dietą i higieną życia
  • Case Study. Przykładowy Beauty-Plan.

Opis produktu

Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym” powstał w odpowiedzi na liczne zapytania Was – Kosmetolożek, o badania laboratoryjne, suplementację, składniki aktywne w pielęgnacji skóry problematycznej. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń, niezbędnych dla przeprowadzenia kompleksowej terapii kosmetologicznej.

Dla kogo przeznaczony jest „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym”?

Dla Kosmetologów, którzy idą z duchem czasu, pragną się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz dobro pacjenta, bezpieczeństwo i skuteczność swojej pracy – ten E-book jest dla Ciebie!

Co zawiera „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym”?

W moich e-bookach stawiam na przekazanie konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła wprowadzić do swojej praktyki. Nie znajdziesz tutaj zbędnych opisów składników, bo wierzę – że jeśli pracujesz w tym zawodzie, doskonale je znasz. Nie znajdziesz również procedur zabiegów kosmetologicznych czy wskazówek typu „nie wyciskaj, nawilżaj, stosuj fotoprotekcję”.

W zamian za to otrzymasz konkretną wiedzę, która podsumuje i uzupełni Twoje doświadczenie. Przejdziemy przez przyczyny rozwoju trądziku dojrzałego i związane z nim siedliska stanów zapalnych w organizmie. Poznasz dokładne nazwy badań laboratoryjnych, jakie należy zlecić pacjentowi w celu poszukiwania przyczyn trądziku dojrzałego, dowiesz się jakie są normy funkcjonalne dla hormonów płciowych. Poznasz składniki, które powinny znaleźć się w suplementach diety, zabiegach kosmetologicznych czy kosmetykach do pielęgnacji domowej. Na koniec prześledzisz Beauty-Plan, który stworzyłam dla mojej pacjentki.

W czym pomoże Tobie „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym”?

W rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w E-booku zwiększysz efekty swojej pracy, tym samym zwiększając satysfakcję swoją, pacjentów i rozwijając swój gabinet. Nie jest sztuką comiesięczne wprowadzanie nowości do gabinetu. Jest nią umiejętne korzystanie ze swojej wiedzy i długotrwała współpraca z pacjentem, który pozostaje wierny Tobie i Twojej marce. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!