fbpx

E-book: Suplementy diety w pracy Kosmetologa

149,00 

W E-booku „Suplementy diety w pracy kosmetologa” znajdziesz kluczowe z punktu widzenia kosmetologa informacje: działanie składników na komórki skóry, czas suplementacji, forma przyjmowanego preparatu, nazwa badania laboratoryjnego oceniającego skuteczność terapii, wybór właściwego preparatu dla określonego problemu skórnego.

E-book: Suplementy diety w pracy Kosmetologa

W E-booku znajdziesz:

 • Suplementy diety – ważne narzędzie w pracy Kosmetologa
 • Suplementy diety w Kosmetologii – najczęściej wykorzystywane grupy składników:
  1. Adaptogeny
  2. Antyoksydanty
  3. Aminokwasy
  4. Nienasycone kwasy tłuszczowe
  5. Mikroelementy
  6. Pozostałe składniki
 • Rekomendowane marki suplementów diety
 • Wchłanialność suplementów diety. Od czego zależy i jak ją zwiększyć?
 • Weryfikacja działania i optymalny czas suplementacji
 • Case Study. Jak prawidłowo korzystać z suplementacji?

Opis produktu

Niedobory witamin, mikroelementów i zaburzenia hormonalne utrudniają lub uniemożliwiają osiągnięcie długoterminowych efektów w terapii kosmetologicznej. Na ratunek przychodzą suplementy diety. Suplementacja to obok pielęgnacji kosmetycznej najważniejsze narzędzie w pracy kosmetologa. W E-booku nie spotkasz się z informacją, że suplementy diety to magiczny środek, który usunie trądzik, przebarwienia czy zmarszczki. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe pokazało jednak, że suplementy diety są niezbędne dla wyrównania poziomu mikroelementów, cholesterolu, usprawnienia wątroby, a nawet przywrócenia równowagi hormonalnej, tak ważnej dla zdrowia skóry.

Dla kogo przeznaczony jest E-book „Suplementy diety w pracy Kosmetologa”?

Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię. E-book stworzony został z myślą o kosmetologach pracujących w sposób holistyczny z pacjentem, pragnących się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Profesjonalistów, którzy wykorzystują diagnostykę laboratoryjną do poszukiwania przyczyn dermatoz i na jej podstawie dobierają suplementy przywracające zdrowie tkanek, w tym skóry. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz dobro pacjenta, bezpieczeństwo i skuteczność swojej pracy – ten E-book jest dla Ciebie!

Co zawiera E-book „Suplementy diety w pracy Kosmetologa”?

W E-booku „Suplementy diety w pracy kosmetologa” znajdziesz kluczowe z punktu widzenia kosmetologa informacje: działanie składników na komórki skóry, czas suplementacji, forma przyjmowanego preparatu, nazwa badania laboratoryjnego oceniającego skuteczność terapii, wybór właściwego preparatu dla określonego problemu skórnego. To konkretna wiedza, która pozwoli Tobie nie tylko na płynne wprowadzenie suplementacji do terapii kosmetologicznej, ale i nauczy oceny ich skuteczności. Przestaniesz zastanawiać się jaki składnik wybrać i jak długo stosować. Twoje terapie zyskają na skuteczności!

W czym pomoże Tobie E-book „Suplementy diety w pracy Kosmetologa”?

W rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w E-booku zwiększysz efekty swojej pracy, tym samym zwiększając satysfakcję swoją, pacjentów i rozwijając swój gabinet. Nie jest sztuką comiesięczne wprowadzanie nowości do gabinetu. Jest nią umiejętne korzystanie ze swojej wiedzy i długotrwała współpraca z pacjentem, który pozostaje wierny Tobie i Twojej marce. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!