fbpx

E-book: Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym

79,00 

Trądzik młodzieńczy to najpopularniejsza dermatoza, której doświadcza 80% osób w wieku 12-19 lat. Pomimo, że związany jest z kształtowaniem gospodarki hormonalnej, co jest procesem fizjologicznym – nadal, jako osoby pracujące ze skórą, mamy wpływ na jego przebieg.

E-book: Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym

W E-booku znajdziesz:

  • Skóra z trądzikiem młodzieńcym a skóra z trądzikiem dojrzałym
  • 8 czynników prozapalnych w trądziku młodzieńczym
  • Fizjologia skóry trądzikowej
  • Cele w terapii trądziku młodzieńczego
  • Diagnostyka. Kiedy i gdzie szukać przyczyn trądziku młodzieńczego?
  • Składniki aktywne. Czego szukać w kosmetykach?
  • Sposoby leczenia trądziku pospolitego
  • Zabiegi kosmetologiczne
  • Suplementacja, dietoterapia i pozostałe zalecenia
  • Case Study

Opis produktu

Trądzik młodzieńczy to najpopularniejsza dermatoza, której doświadcza 80% osób w wieku 12-19 lat. Pomimo, że związany jest z kształtowaniem gospodarki hormonalnej, co jest procesem fizjologicznym – nadal, jako osoby pracujące ze skórą, mamy wpływ na jego przebieg. W E-booku  „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym” zawarłam wszystkie informacje i zalecenia związane z trądzikiem młodzieńczym. To obowiązkowa pozycja dla każdego Kosmetologa.

Dla kogo przeznaczony jest „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym”?

Dla Kosmetologów, którzy idą z duchem czasu, pragną się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz dobro pacjenta, bezpieczeństwo i skuteczność swojej pracy – ten E-book jest dla Ciebie!

Co zawiera „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym”?

W moich e-bookach stawiam na przekazanie konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła wprowadzić do swojej praktyki. Nie znajdziesz tutaj zbędnych opisów składników, bo wierzę – że jeśli pracujesz w tym zawodzie, doskonale je znasz. Nie znajdziesz również procedur zabiegów kosmetologicznych czy wskazówek typu „nie wyciskaj, nawilżaj, stosuj fotoprotekcję”.
W zamian za to otrzymasz konkretną wiedzę, która podsumuje i uzupełni Twoje doświadczenie. Przejdziemy przez fizjologię trądziku młodzieńczego oraz osiem prozapalnych czynników, nasilających jego rozwój. Poznasz dokładne nazwy badań laboratoryjnych oraz suplementy diety, jakie warto zalecić pacjentowi, celem przyspieszenia gojenia zmian zapalnych. Poznasz składniki, które powinny znaleźć się w zabiegach kosmetologicznych czy kosmetykach do pielęgnacji domowej. Na koniec prześledzisz Beauty-Plan, który stworzyłam dla mojej pacjentki.

W czym pomoże Tobie „Beauty-Plan. Skóra z trądzikiem młodzieńczym”?

W rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w E-booku zwiększysz efekty swojej pracy, tym samym zwiększając satysfakcję swoją, pacjentów i rozwijając swój gabinet. Nie jest sztuką comiesięczne wprowadzanie nowości do gabinetu. Jest nią umiejętne korzystanie ze swojej wiedzy i długotrwała współpraca z pacjentem, który pozostaje wierny Tobie i Twojej marce. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!