E-book: Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty (z automatycznym dostępem do platformy) - Kosmetologia w Polsce

E-book: Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty

149,00 

„Beauty-Plan. Skóra z naczyniowa i trądzik różowaty” to mój kolejny E-Book, dedykowany dla profesjonalistów. W najnowszym E-booku czeka na Ciebie wiedza o problemie skóry naczyniowej oraz trądziku różowatego. Poznasz kierunek, w którym powinna zmierzać kompleksowa terapia kosmetologiczna skierowana na zmniejszenie rumienia. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń, które zaimplementowane do praktyki, zwiększą efektywność Twojej pracy.

E-book: Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty

W E-booku znajdziesz:

 • Przyczyny skóry naczyniowej
 • Przyczyny trądziku różowatego
 • Rodzaje trądziku różowatego
 • Fizjologia skóry naczyniowej
 • Fizjologia skóry z trądzikiem różowatym
 • Cele w terapii skóry naczyniowej/z trądzikiem różowatym
 • Diagnostyka. Gdzie szukać przyczyn?
 • Składniki aktywne. Czego szukać w kosmetykach?
 • Sposoby leczenia trądziku różowatego
 • Zabiegi kosmetologiczne
 • Suplementacja. Dietoterapia i pozostałe wskazówki
 • Case Study. Przykładowy Beauty-Plan.

Opis produktu

Beauty-Plan. Skóra z naczyniowa i trądzik różowaty” to mój kolejny E-Book, dedykowany dla profesjonalistów. W najnowszym E-booku czeka na Ciebie wiedza o problemie skóry naczyniowej oraz trądziku różowatego. Poznasz kierunek, w którym powinna zmierzać kompleksowa terapia kosmetologiczna skierowana na zmniejszenie rumienia. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń, które zaimplementowane do praktyki, zwiększą efektywność Twojej pracy.

Dla kogo przeznaczony jest „Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty”?

Dla Kosmetologów, którzy idą z duchem czasu, pragną się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz dobro pacjenta, bezpieczeństwo i skuteczność swojej pracy – ten E-book jest dla Ciebie!

Co zawiera „Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty”?

W moich e-bookach stawiam na przekazanie konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła wprowadzić do swojej praktyki. Nie znajdziesz tutaj zbędnych opisów składników, bo wierzę – że jeśli pracujesz w tym zawodzie, doskonale je znasz. Nie znajdziesz również procedur zabiegów kosmetologicznych czy wskazówek typu „nie wyciskaj, nawilżaj, stosuj fotoprotekcję”.
W zamian za to otrzymasz konkretną wiedzę, która podsumuje i uzupełni Twoje doświadczenie. Przejdziemy przez przyczyny rozwoju zmian pigmentacyjnych i czynników wpływających na aktywność tyrozynazy. Poznasz dokładne nazwy badań laboratoryjnych, jakie należy zlecić pacjentowi w celu poszukiwania przyczyn nadaktywności naczyń krwionośnych, dowiesz się jakie są normy funkcjonalne dla hormonów płciowych i innych badań biochemicznych. Poznasz składniki, które powinny znaleźć się w suplementach diety, zabiegach kosmetologicznych czy kosmetykach do pielęgnacji domowej. Na koniec prześledzisz Beauty-Plan, który stworzyłam dla mojej pacjentki.

W czym pomoże Tobie „Beauty-Plan. Skóra naczyniowa i trądzik różowaty”?

W rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w E-booku zwiększysz efekty swojej pracy, tym samym zwiększając satysfakcję swoją, pacjentów i rozwijając swój gabinet. Nie jest sztuką comiesięczne wprowadzanie nowości do gabinetu. Jest nią umiejętne korzystanie ze swojej wiedzy i długotrwała współpraca z pacjentem, który pozostaje wierny Tobie i Twojej marce. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!