fbpx

E-book: Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry

79,00 

E-book: Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry

W E-booku znajdziesz:

  • Fizjologia AZS. Czym jest atopia skóry?
  • Przyczyny AZS
  • Cele w terapii skóry z atopią
  • Diagnostyka. Gdzie szukać przyczyn?
  • Składniki aktywne w kosmetykach. Lista rekomendowanych produktów
  • Rola kosmetologa w terapii AZS
  • Suplementacja, dietoterapia i pozostałe zalecenia
  • Case Study. Przykładowy Beauty-Plan

Opis produktu

Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry” to poradnik, który napisałam w oparciu o własne doświadczenie, dla Kosmetologów i pacjentów z AZS. Dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć fizjologię i przyczyny stojące za atopią skóry oraz poznać sposoby leczenia, pielęgnacji, suplementacji i dietoterapii. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń niezbędnych w terapii skóry z AZS.

Dla kogo przeznaczony jest „Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry”?

  • Dla Kosmetologów, którzy idą z duchem czasu, pragną się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię.
  • Dla osób chorujących na AZS, którzy są gotowi na przejęcie odpowiedzialności za swoją chorobę. Pragną zrozumieć jej mechanizm, poznać i ograniczyć przyczyny oraz wzmocnić skórę, wprowadzając AZS w okres remisji. Jako osoba chorująca na AZS (z długimi okresami remisji), wiem jak ważne i potrzebne jest zrozumienie choroby. To pierwszy krok do walki z nią.

Co zawiera „Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry”?

W moich e-bookach stawiam na przekazanie konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła wprowadzić do swojej praktyki. Nie znajdziesz tutaj zbędnych opisów składników, bo wierzę – że jeśli pracujesz  w zawodzie kosmetologa lub interesujesz się skórą, doskonale je znasz. Nie znajdziesz również procedur zabiegów kosmetologicznych czy wskazówek typu „nie wyciskaj, nawilżaj, stosuj fotoprotekcję”.

W zamian za to otrzymasz konkretną wiedzę, która podsumuje i uzupełni Twoje doświadczenie. Przejdziemy przez przyczyny AZS i związane z nim siedliska stanów zapalnych w organizmie. Poznasz dokładne nazwy badań laboratoryjnych, jakie należy wykonać w celu poszukiwania przyczyn AZS. Przedstawię Tobie składniki, które powinny znaleźć się w suplementach diety, zabiegach kosmetologicznych czy kosmetykach do pielęgnacji domowej. Otrzymasz listę rekomendowanych produktów do skóry z AZS, które przez ostatnie lata funkcjonowania z chorobą, sprawdziłam sama. Na koniec prześledzisz Beauty-Plan, który stworzyłam dla pacjentki z AZS.

W czym pomoże Tobie „Beauty-Plan. Atopowe Zapalenie Skóry”?

W zrozumieniu AZS i rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w e-booku , jako Kosmetolożka zwiększysz efekty swojej pracy, jako pacjentka – nauczysz się sposobów, które pomogą Tobie wprowadzić chorobę w okres remisji. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!