Dokumentacja gabinetu: Karta konsultacyjna (plik PDF z automatycznym dostępem) - Kosmetologia w Polsce
Szkolenia dla kosmetologów
Szkolenia dla kosmetologów

Dokumentacja gabinetu: Karta konsultacyjna

149,00 

Konsultacja kosmetologiczna to pierwszy i najważniejszy krok do sukcesu w terapii skóry. Jednak aby dobrze ją przeprowadzić, Kosmetolog powinien dysponować odpowiednim narzędziem – kartą konsultacji.

Wyczyść

Karta konsultacyjna

Cena:

149 zł

Konsultacja kosmetologiczna to pierwszy i najważniejszy krok do sukcesu w terapii skóry. Aby dobrze ją przeprowadzić, Kosmetolog powinien dysponować odpowiednim narzędziem – kartą konsultacji. Karta konsultacji pomaga w zebraniu dokładnego wywiadu od pacjenta i takim pokierowaniu rozmowy, aby od zgłaszanego problemu płynnie przejść do kolejnych aspektów, nierozerwalnie związanych ze zdrowiem skóry – diety, poziomu stresu, pielęgnacji domowej.

Pytania, które znalazły się na karcie konsultacji są wynikiem mojego wieloletniego doświadczenia w zawodzie Kosmetologa. Dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że tak skonstruowana karta konsultacji znacznie pomogłaby mi już na samym początku własnego biznesu – w swobodnym zebraniu informacji od pacjenta oraz w organizacji codziennej pracy.

Karta została zaprojektowana tak, aby pasowała do oprawy graficznej każdego gabinetu. Jest prosta, czytelna i elegancka. Możesz zakupić kartę z wykończeniem w kolorze szarym lub różowym.

 

Szkolenia dla kosmetologów
Szkolenia dla kosmetologów
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!