E-book: Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami (z automatycznym dostępem do platformy) - Kosmetologia w Polsce

E-book: Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami

149,00 

E-book: Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami

W E-booku znajdziesz:

  • Przyczyny zmian pigmentacyjnych
  • Fizjologię zmian pigmentacyjnych
  • Rodzaje zmian pigmentacyjnych
  • Przebarwienia posłoneczne. Mechanizm powstawania zmian indukowanych przez słońce
  • Cele w terapii skóry z przebarwieniami
  • Diagnostyka. Gdzie szukać przyczyn przebarwień? Lista badań niezbędnych dla odnalezienia przyczyny przebarwień
  • Listę składników aktywnych: w suplementach diety, pielęgnacji domowej
  • Listę zabiegów kosmetologicznych ukierunkowanych na problem skóry z przebarwieniami
  • Zalecenia związane z dietą i higieną życia
  • Case Study. Przykładowy Beauty-Plan.

Opis produktu

Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami” to mój drugi E-Book po pozycji „Beauty Plan. Skóra z trądzikiem dojrzałym”, dedykowany dla profesjonalistów. W najnowszym E-booku znajdziesz szczegółowe informację dotyczące problemu przebarwień i kierunku, w którym powinna zmierzać kompleksowa terapia kosmetologiczna skierowana na rozjaśnienie skóry. To zbiór konkretnych informacji i zaleceń, które zaimplementowane do praktyki, zwiększą efektywność Twojej pracy.

Dla kogo przeznaczony jest „Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami”?

Dla Kosmetologów, którzy idą z duchem czasu, pragną się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dla wszystkich tych, którzy rozumieją, że zabiegi kosmetologiczne muszą być uzupełnieniem holistycznej terapii skóry, obejmującej diagnostykę, suplementację, pielęgnację domową i dietoterapię. Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz dobro pacjenta, bezpieczeństwo i skuteczność swojej pracy – ten E-book jest dla Ciebie!

Co zawiera „Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami”?

W moich e-bookach stawiam na przekazanie konkretnej wiedzy, którą będziesz mogła wprowadzić do swojej praktyki. Nie znajdziesz tutaj zbędnych opisów składników, bo wierzę – że jeśli pracujesz w tym zawodzie, doskonale je znasz. Nie znajdziesz również procedur zabiegów kosmetologicznych czy wskazówek typu „nie wyciskaj, nawilżaj, stosuj fotoprotekcję”.

W zamian za to otrzymasz konkretną wiedzę, która podsumuje i uzupełni Twoje doświadczenie. Przejdziemy przez przyczyny rozwoju zmian pigmentacyjnych i czynników wpływających na aktywność tyrozynazy. Poznasz dokładne nazwy badań laboratoryjnych, jakie należy zlecić pacjentowi w celu poszukiwania przyczyn zaburzonej melanogenezy, dowiesz się jakie są normy funkcjonalne dla hormonów płciowych. Poznasz składniki, które powinny znaleźć się w suplementach diety, zabiegach kosmetologicznych czy kosmetykach do pielęgnacji domowej. Na koniec prześledzisz Beauty-Plan, który stworzyłam dla mojej pacjentki.

W czym pomoże Tobie „Beauty-Plan. Skóra z przebarwieniami”?

W rozwoju! Dzięki wprowadzeniu zaleceń, które znajdziesz w E-booku zwiększysz efekty swojej pracy, tym samym zwiększając satysfakcję swoją, pacjentów i rozwijając swój gabinet. Nie jest sztuką comiesięczne wprowadzanie nowości do gabinetu. Jest nią umiejętne korzystanie ze swojej wiedzy i długotrwała współpraca z pacjentem, który pozostaje wierny Tobie i Twojej marce. Zakup E-booka to inwestycja, jestem pewna, że zwróci się Tobie z ogromną nawiązką!

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!