fbpx

Wiedza oparta na doświadczeniu.

Nie ma skutecznego działania bez rozpoznania przyczyn dermatoz i odpowiedniego doboru środków w zakresie suplementacji, pielęgnacji domowej i terapii kosmetologicznej. Działając w oparciu o objawy możemy liczyć na efekty, ale będą one krótkotrwałe. Problemy skórne będą powracać, a klient? – z dużym prawdopodobieństwem zwróci się z prośbą o pomoc do kogoś, kto będzie mu w stanie pomóc bardziej skutecznie.

Lata moich doświadczeń w pracy gabinetowej, praca naukowa, tysiące zleconych badań i skuteczność terapii tworzonych w oparciu o przyczyny problemów skórnych, pozwalają mi stwierdzić jednoznacznie, że jest to właściwa droga postępowania i zalecam ją każdemu świadomemu specjaliście. Również Tobie.

Ten kurs to kompilacja unikalnej wiedzy opartej na latach doświadczeń. Również błędów i pomyłek. Możesz uniknąć ich w swojej pracy korzystając z tego, czego się nauczyłam. Uczestnicząc w tym kursie dowiesz się jak przekonać klienta do wykonania badań, jakie badania mu zlecić, jak na ich podstawie dobierać suplementację i oceniać jej skuteczność. Przyjrzymy się diagnostyce w przebiegu różnych dermatoz.

START KURSU: 7.04.2022 r. (dostęp do nagrań wszystkich lekcji i konspektów).
Spotkania na żywo: 15.02, 22.02, 1.03, godz.: 11:00-13:00.
Start szkolenia: 7.04.2022 (Dostęp do wszystkich nagrań i konspektów)

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • Jesteś świadomym specjalistą, chcącym pracować w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej, promującej działanie w oparciu o przyczyny dermatoz
 • Jesteś właścicielką gabinetu kosmetologicznego i chcesz, żeby Twoja marka wyróżniała się na tle innych i pozyskiwała stałe grono lojalnych klientów,
 • Jesteś studentką kosmetologii i chcesz już teraz zdobyć praktyczną wiedzę, która umożliwi Ci pewniejszy start w zawodzie,
 • Pracujesz jako kosmetolog i brakuje Ci stałych klientów, cyklicznie powracających do Ciebie na zabiegi,
 • Masz poczucie, że Twoja praca nie przynosi takich efektów, jakie powinna, nie daje Ci pełnej satysfakcji.

PROGRAM KURSU:

 1. Diagnostyka laboratoryjna – wprowadzenie do gabinetu.
  Czy kosmetolog ma prawo do interpretacji wyników badań? Jak płynnie wprowadzić diagnostykę do terapii kosmetologicznej? Jak przekonać pacjenta do wykonania badań?
 2. Minimum badań, maksimum informacji.
  Jakie badania i dlaczego zlecić na początku terapii?
  2.1. Diagnostyka laboratoryjna w przebiegu trądziku pospolitego.
  2.2. Diagnostyka laboratoryjna w przebiegu trądziku dojrzałego.
  2.3 Diagnostyka laboratoryjna w przypadku skóry naczyniowej i trądziku różowatego
  2.4. Diagnostyka laboratoryjna skóry z przebarwieniami.
  2.5 Diagnostyka laboratoryjna w przebiegu AZS.
  2.6. Diagnostyka laboratoryjna w problemach skóry pod oczami. 
 3. Suplementacja w celu uzupełnienia niedoborów.
  Jak dokonać wyboru produktu, jak długo stosować i jak ocenić skuteczność suplementacji?
 4. Suplementacja jako element Beauty Planu.
  Jaki preparat włączyć w terapii poszczególnych dermatoz. Dlaczego warto?

CENA: 1999 1599 zł

JAK TO DZIAŁA?

 • Dostęp do merytorycznych, opartych na praktyce treści, nagranych w formie lekcji video - ponad 12h materiału,
 • przejrzyste konspekty lekcji,
 • Dostęp do 3 sesji pytań i odpowiedzi w formie spotkań LIVE,
 • Nieograniczony czasowo dostęp do zamkniętego forum na platformie Akademii Kosmetologa Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisu.

Dlaczego możesz mi zaufać?

 • Od lat promuję nurt Kosmetologii Interdyscyplinarnej, która skupia się na pracy z klientem w oparciu o przyczyny jego problemów skórnych, wykorzystuje diagnostykę laboratoryjną, suplementację, wsparcie klienta w zmianie jego trybu życia i  eliminacji szkodzących jego zdrowiu nawyków
 • Moje kursy są wynikiem wiedzy płynącej z mojego doświadczenia. To coś więcej niż teoria przekazywana na studiach czy szkoleniach opartych na wiedzy teoretycznej. Wyszkoliłam tysiące kosmetologów w kraju i zagranicą.
 • Z moimi klientami pracuję w oparciu o przyczyny dermatoz i widzę jak spektakularne efekty można osiągnąć pracując w ten sposób.
 • Zaufało mi wiele firm proponując współpracę w roli eksperta, doceniając moją wiedzę i wkład w rozwój kosmetologii w Polsce (m.in. Kosmetologia Estetyczna, Aesthetic Cosmetology and Medicine, LNE, uPacjenta, Polski Związek Wydawnictw Lekarskich PZWL)
 • Jestem autorką pierwszego na świecie, unikalnego narzędzia rozwojowego dla kosmetologów „Planera rozwoju kosmetologa”.
 • Moja praca jest moją pasją.