PRX-T33 - Biorewitalizacja skóry bez igieł - Kosmetologia w Polsce
PRX-T33 zabieg doskonały

PRX-T33 zabieg doskonały

Nieczęsto wypowiadam się na temat jednego, konkretnego zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ to nie nazwa danego zabiegu, czy jego producent świadczy o skuteczności zabiegu, a składniki aktywne, ich łączenie, stężenia i użyte w procesie obróbki, technologie, które wpływają na przenikanie składników do docelowego miejsca działania. Wyjątkiem jest zabieg PRX-T33, w którym zastosowane połączenie wysoce aktywnych składników stanowi innowację, a podobny zabieg nie pojawia się w repertuarze innych firm (zabieg nie ma odpowiedników). Mówi się, iż PRX-T33 to biorewitalizacja skóry bez igieł. Zdecydowanie się z tym zgadzam, seria zabiegów przynosi fantastyczne rezultaty, a odmłodzenie i przywrócenie jędrności szczególnie zadowala pacjentów. Dzisiejszy wpis dedykuję jednemu, konkretnemu zabiegowi.

Na czym polega zabieg?

PRX-T33 łączy w sobie działanie kwasu trójchlorooctowego, który aktywuje syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, i kwasu kojowego, antyoksydantu o działaniu rozjaśniającym. Dodatkowo zastosowana w zabiegu woda utleniona (H2O2) zwiększa powinowactwo kwasu trójchlorooctowego do specyficznych receptorów. Tym samym zmniejszając ryzyko podrażnienia i uszkodzenia skóry, które przy tak wysokim stężeniu kwasu trójchlorooctowego w innych warunkach są niemożliwe do wyeliminowania.

biorewitalizacja skóry bez igieł
Jakie są efekty zabiegu?

Efekty widoczne są już po pierwszych 2-3 (w przypadku skóry dojrzałej) zabiegach. W dniu wykonania zabiegu rozpoczyna się kaskada reakcji, która doprowadza do przebudowy macierzy międzykomórkowej i zagęszczenia skóry. Każdy kolejny zabieg potęguje i przyspiesza ten proces. Po serii zabiegów pojawia się efekt w postaci:

  • Odmłodzenia skóry – redukcji ilości zmarszczek
  • Zwiększenie napięcia, lifting
  • Wygładzenie powierzchni skóry
  • Ujednolicenie kolorytu
  • Spłycenie/redukcja blizn i rozstępów.

 

Jakie jest wskazanie do zabiegu?

Działanie kwasu trójchlorooctowego to przede wszystkim neokolagenogeneza, a więc tworzenie nowych włókien kolagenu. Wskazaniem do zabiegu będą więc wszystkie uszkodzenia skóry, spowodowane zmniejszeniem ilości kolagenu. Formuła składników PRX-T33 umożliwia wykonywanie zabiegu u osób ze skórą wrażliwą i naczyniową, co do tej pory w przypadku innych zabiegów opartych o wysokie stężenia kwasów chemicznych, nie było możliwe. Wskazaniami do zabiegu są;

  • Wiotka skóra twarzy, ciała
  • Blizny zanikowe (związane z trądzikiem)
  • Rozstępy – najszybciej reagują świeże, różowe rozstępy
  • Trądzik – kwas trójchlorooctowy posiada silne właściwości antybakteryjne
  • Melasma i przebarwienia skórne (wspomaganie leczenia).
Zalecenia po zabiegu:

Jak w przypadku każdego zabiegu, kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu reakcji ma pielęgnacja domowa, która w przypadku PRX-T33 już od pierwszego dnia powinna skupiać się na utrzymaniu nawilżenia skóry, poprzez stosowanie kosmetyków odbudowujących macierz miedzykomórkową i zmniejszających TEWL (transepidermalną utratę wody). Po zabiegu należy odstawić wszystkie kosmetyki z wysokimi stężeniami kwasów, a do złuszczania należy stosować jedynie peelingi enzymatyczne, które rozpuszczając warstwę rogową będą zapewniały gładkość skóry. Bezpośrednio po zabiegu należy zrezygnować z sauny, basenu i intensywnych ćwiczeń fizycznych.

PRX-T33 to wybór doskonały dla osób, które oczekują wyżej wymienionych efektów, a które do tej pory unikały zabiegów o intensywnym działaniu rewitalizującym, z uwagi na inwazyjność zabiegów. Ogromną zaletą zabiegu jest szybki czas jego wykonania, minimalizacja efektów ubocznych i dostępność – PRX-T33 dedykowany jest do każdego rodzaju skóry, i może być wykonywany przez cały rok.

Szczegóły dotyczące zabiegu dostępne są w zakładce: oferta zabiegów kosmetologicznych.


JEŚLI SKORZYSTAŁAŚ/EŚ Z TEGO ARTYKUŁU, UDOSTĘPNIJ GO I PODZIEL SIĘ Z INNYMI. KAŻDY ARTYKUŁ WYMAGA ODE MNIE MNÓSTWA PRACY.  DZIĘKUJĘ!

No Comments

Post a Comment

Your email address will not be published.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!