E-kurs: Jak stworzyć efektywny Beauty Plan? - Kosmetologia w Polsce

Kosmetolożko,

najwyższa pora rozprawić się z chaosem w życiu zawodowym i zacząć korzystać z niezwykłych narzędzi, które odmienią jakość Twoich terapii. Zapraszam Ciebie do E-kursu „Jak stworzyć efektywny Beauty Plan?”.

Opis e-kursu

Zgodnie z nurtem Kosmetologii Interdyscyplinarnej współpraca z pacjentem musi obejmować zarówno pielęgnację skóry od zewnątrz jak i wewnątrz, a Kosmetolog powinien dysponować wiedzą z zakresu: fizjologii skóry, chemii kosmetycznej, diagnostyki laboratoryjnej i suplementacji. W jaki sposób połączyć te dziedziny z oczekiwaniami i realnymi możliwościami skóry pacjenta i wykorzystać je w gabinecie kosmetologicznym? Odpowiedzą jest Beauty Plan.
Beauty Plan to pierwszy i najważniejszy krok w kompleksowej terapii kosmetologicznej. Bez niego niemożliwym staje się uzyskanie satysfakcjonujących i długotrwałych efektów zabiegowych. Każda próba podejmowania zabiegów bez wcześniejszej konsultacji i Beauty Planu to jedynie objawowa procedura, od początku skazana jest na niepowodzenie. Dzięki wprowadzeniu konsultacji kosmetologicznej i wykorzystywaniu Beauty Planów, sprawisz, że Twoje terapie staną się naprawdę skuteczne, a praca zawodowa przyniesie więcej satysfakcji i spokoju.
E-kurs „Jak zaprojektować efektywny Beauty Plan” został stworzony dla kosmetologów, którzy chcą uporządkować swój sposób pracy w gabinecie i korzystając z podanych zasad, komponować skuteczne i długoterminowe terapie dla swoich podopiecznych.

Lekcje e-kursu

 1. Zrozumieć skórę. O kompleksowym podejściu w terapii kosmetologicznej.
 2. Składowe terapii kosmetologicznej.
 3. Konsultacja kosmetologiczna – pierwszy krok do ułożenia Beauty Planu. Jak przeprowadzić wywiad z pacjentem?
 4. Sprecyzuj oczekiwania pacjenta i wskaż realne możliwości terapii. Cele w pielęgnacji skóry z problemami.
 5. Wywiad, diagnostyka i co dalej? Terapia długoterminowa.
 6. Relacja z pacjentem i zaufanie – must have w realizacji Beauty Planu. Jak je zdobyć?

W cenie

Cena 399 zł zawiera:
 • 6 lekcji E-kursu „Jak stworzyć Beauty Plan?”
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Arkusz Beauty Planu, którzy odmieni Twój sposób pracy z pacjentem

Start najbliższej edycji: 28.06.2021 r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zakupu.
Nazywam się Agata Zejfer. W roku 2015 zdobyłam tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
W 2016 rozpoczęłam studia psychologiczne na USWPS.
Od czterech lat prowadzę indywidualną praktykę, co pozwala mi na pogłębianie doświadczenia w zawodzie kosmetologa.
Jestem autorką licznych publikacji dostępnych w ogólnopolskim magazynie LNE. Od 2018 roku przeprowadzam szkolenia dla kosmetologów z całej Polski.

Do kogo dedykowany jest E-Kurs „Jak zaprojektować efektywny Beauty Plan”?

 • Kosmetologów, którzy na pierwszym miejscu stawiają pacjenta i długoterminowość terapii.
 • Terapeutów, dla których kosmetologia to nie tylko zawód, ale i tryb życia, pasja.
 • Kosmetologów, którzy są gotowi na uporządkowanie swojego sposobu pracy w gabinecie. Osób, które wierzą, że mniej znaczy więcej, a jakość powinna znajdować się ponad ilością.
 • Terapeutów, którzy potrzebują narzędzi do organizacji sposobu pracy w gabinecie, życia zawodowego. Po zakończeniu E-kursu przyjmiesz nową postawę, a Twoja praca nabierze nowego wymiaru.

Dlaczego warto wziąć udział w moim kursie?

 • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. Nadal podnoszę swoje kompetencję studiując Psychologię Zdrowia. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie społeczności, która traktuje Kosmetologię jako dziedzinę Interdyscyplinarną to moja życiowa misja.
 • Jestem praktykiem. W moim gabinecie każdego miesiąca pojawia się blisko setka pacjentów, z którymi pracuję nad osiągnięciem długotrwałej poprawy stanu skóry. Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie, wypadanie włosów to najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące wymierne efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moich podopiecznych.
 • Od początku pracy w gabinecie przyjęłam sposób pracy, w którym pierwsze spotkanie z pacjentem to konsultacja, podczas którego przeprowadzam wywiad, interpretuję wyniki badań i ostatecznie układam Beauty Plan. Pacjenci w moim gabinecie traktowani są w sposób indywidualny, a każda terapia dobrana jest z uwzględnieniem realnych możliwości skóry i oczekiwań ze strony klienta.
 • Pracuję w sposób długoterminowy. Przekładam jakość terapii i zabiegów nad ich ilość, wybieram to, co bliskie moim wartościom i skuteczne dla pacjenta.

Do końca sprzedaży pozostało:

Pierwsza edycja E-kursu startuje 28.06.2021r. Tego dnia na adres mailowy otrzymasz ode mnie pierwszą lekcję.

Podczas e-kursu, przez dwa miesiące, w każdy piątek otrzymujesz ode mnie tematyczną lekcję.

Tak, materiały, które Tobie udostępnię zostają z Tobą na zawsze!

Tak. Równolegle z otrzymaniem pierwszej lekcji, otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami, będziecie mogli wymieniać się informacjami i zadawać mi kolejne pytania.

Tak, jeśli po zakupie kursu wyślesz do mnie prośbę o wystawienie faktury, otrzymasz ją.

error: Treść jest chroniona prawem autorskim!