fbpx

Kosmetolożko,

jeśli czujesz, że w swojej pracy chcesz oferować coś więcej poza samo wykonanie zabiegu kosmetycznego, wnosząc do swojej oferty kompleksową pomoc dla klienta, i osiągając tym samym niezwykłe efekty w swojej pracy, mam dla Ciebie wspaniałą propozycję!

Opis e-kursu

E-kurs „Healthy-aging – zdrowe starzenie skóry” skierowany jest do kosmetyczek i kosmetologów, którzy stawiają na kompleksową pracę z pacjentem, złożoną z: edukacji, zmiany nawyków związanych z trybem życia – diety, aktywności fizycznej, redukcji stresu, wprowadzenia zabiegów kosmetologicznych i podtrzymania ich efektów za pomocą zindywidualizowanej pielęgnacji domowej.
Podczas trwania e-kursu przez dwa miesiące, raz w tygodniu otrzymujesz ode mnie tematyczną lekcję. Każda z lekcji została tak stworzona, aby przekazać Tobie maksimum praktycznej wiedzy i konkretnych wskazówek. Omówimy każdy element, który wpływa na wygląd skóry – od zdrowia i diety po aspekt psychologiczny. Dowiesz się w jak postępować z pielęgnacją skóry, hamując lub odwracając procesy starzenia.
Tworząc e-kurs „Healthy-Aging – Zdrowe Starzenie Skóry” zależało mi, aby wyposażyć Ciebie w wiedzę praktyczną, którą będziesz mogła od razu wykorzystać w pracy ze swoimi podopiecznymi. To aż 8 lekcji pełnych wiedzy i konkretnych informacji! Program obejmuje tematy, które przez ostatnie lata przyswajałam i wykorzystywałam w swojej praktyce gabinetowej, i które sprawiły, że uzyskuję satysfakcjonujące i trwałe efekty w pracy ze swoimi podopiecznymi.

Lekcje e-kursu

 1. Determinanty zdrowej skóry. Od czego zależy wygląd skóry?
 2. Fizjologia starzenia. Dlaczego się starzejemy? Jakie procesy zachodzą na poziomie naskórka i skóry właściwej?
 3. Diagnostyka organizmu. Wpływ niedoborów i zaburzeń na procesy starzenia.
 4. Dietoterapia i suplementacja healthy-aging.
 5. Składniki aktywne hamujące procesy starzenia. Stymulacja a regeneracja.
 6. Pielęgnacja domowa. Co i jak wprowadzać do terapii healthy-aging?
 7. Terapie kosmetologiczne. Przegląd zabiegów o działaniu healthy-aging.
 8. Stres a starzenie. Dlaczego stres przyspiesza starzenie i jak ograniczyć jego negatywny wpływ?

W cenie

Cena 599 zł zawiera:
 • 8 lekcji e-kursu Healthy-Aging – Zdrowe Starzenie Skóry
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Quiz sprawdzający Twoją wiedzę, po którym otrzymasz CERTYFIKAT

Start najbliższej edycji: 13.05.2022r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zakupu.
 • Jestem kosmetologiem po UM w Poznaniu – pracuję we własnym gabinecie, stawiając na najwyższą jakość usług i przyczynową pracę z problemami skórnymi;
 • Jako psycholog po SWPS uzupełniam pracę gabinetową o umiejętność budowania relacji z klientem i motywowanie go do zmian w trybie życia;
 • Od ponad 10 lat jestem działam w branży beauty, jestem prekursorką pracy holistycznej z klientem w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej,
 • Od 2016 roku współtworzę magazyn LNE – najpopularniejsze czasopismo branży beauty w Polsce i na świecie, a od 2020 r. magazyn Kosmetologii Estetycznej
 • Jestem autorką wielu szkoleń i kursów, w których łączę teorię z praktyką – moi kursanci dostają pakiet wiedzy, który mogą natychmiast wykorzystać w swojej pracy;
 • Współpracuję z PZWL i wieloma portalami jako ekspert branży beauty,
 • Jestem prelegentką wielu branżowych konferencji,
 • Stworzyłam pierwsze na świecie, unikalne narzędzie rozwojowe dla specjalistów: “Planer rozwoju kosmetologa”.

Opinie osób, które brały udział w pierwszej edycji kursu

Dlaczego warto wziąć udział w moim kursie?

 • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. Nadal podnoszę swoje kompetencję studiując Psychologię Zdrowia. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie społeczności, która traktuje Kosmetologię jako dziedzinę Interdyscyplinarną to moja życiowa misja.
 • Jestem praktykiem. W moim gabinecie każdego miesiąca pojawia się blisko setka pacjentów, z którymi pracuję nad osiągnięciem długotrwałej poprawy stanu skóry. Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie, wypadanie włosów to najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące wymierne efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moich podopiecznych.
 • Od czterech lat pracuję w nurcie healthy-aging. Diagnozuję organizm, wprowadzam suplementację, zmieniam pielęgnację domową klienta i tworzę beauty plan. Wiem, że nie ma drogi na skróty, a wykonanie pojedynczego zabiegu lub zmiana kremu nie przyniesie długotrwałej poprawy skóry.
 • Umiem motywować. Psychoedukacja i element wsparcia jest dla mnie równie istotny co same zabiegi. Studiując psychologię nauczyłam się technik, które przekazuję dalej. Wierzę, że chcieć oznacza móc!

Do końca sprzedaży pozostało:

Pierwsza, najbliższa edycja e-kursu startuje 13.05.2022r. Tego dnia na adres mailowy otrzymasz ode mnie pierwszą lekcję.

Podczas e-kursu, przez dwa miesiące, w każdy piątek otrzymujesz ode mnie tematyczną lekcję.

Tak, materiały, które Tobie udostępnię zostają z Tobą na zawsze!

Tak. Równolegle z otrzymaniem pierwszej lekcji, otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami, będziecie mogli wymieniać się informacjami i zadawać mi kolejne pytania.

Tak, wystarczy, że po zakończeniu kursu zdasz quiz i wyślę do Ciebie drogą pocztową certyfikat.

Quiz odbędzie się dwa tygodnie po ostatniej lekcji. Otrzymasz specjalny link, po kliknięciu którego zostaniesz przekierowana na stronę quizu. Quiz posiada 20 pytań i zajmuje 30 minut.

Jeśli nie zaliczysz quizu za pierwszym razem, po miesiącu będziesz mogła podejść do niego jeszcze raz. Liczę, żę zdasz!

Tak, jeśli po zakupie kursu wyślesz do mnie prośbę o wystawienie faktury, otrzymasz ją.